ŚRODA, 28 września 2016 FORUM | KINO | OGŁOSZENIA 
  Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Bstok.pl Białystok - Imprezy
  IMPREZY:

      ŚRODA - 28.09.2016

Dyskoteki, Imprezy, Koncerty (4):

  ROCKOWANIA 2016
  Karaoke - CENTRUM ASTORIA  (godz. 19:30)
  Karaoke - TOUCH CLUB  (godz. 20:00)
  Środowe Rock Party - MESA  (godz. 21:00)


Inne (6):

  LEGO na temat /warsztaty
  Zwiedzanie na żądanie - spacery tematyczne
  Teatr Baniek Mydlanych
  II Teatralny Festiwal "ODE"
  TYDZIEŃ DZIECKA W BIAŁYMSTOKU
  Mistrzostwa Świata w Fitness- Białystok 12-13.11.2016


Kino (26):

  Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie  (Kino: Helios (B), godz. 10:45,  15:45)
  Legion samobójców  (Kino: Helios (B), godz. 21:00)
  Smoleńsk  (Kino: Helios (B), godz. 12:00,  13:30,  18:45)
  Blair Witch  (Kino: Helios (B), godz. 11:15,  16:30,  20:30,  22:30)
  Sługi Boże  (Kino: Helios (B), godz. 14:45,  17:15,  19:45,  22:00)
  Bridget Jones 3  (Kino: Helios (B), godz. 11:00,  12:30,  13:45,  15:15,  16:45,  18:00,  19:30,  20:45,  22:15)
  Plan Maggie  (Kino: Helios (B), godz. 13:15,  18:15,  21:30)
  Siedmiu wspaniałych  (Kino: Helios (B), godz. 10:00,  12:45,  16:00,  19:00,  20:00,  21:45)
  Sekretne życie zwierzaków domowych  (Kino: Helios (B), godz. 10:30,  13:00,  15:30,  17:45)
  Sekretne życie zwierzaków domowych  (Kino: Helios (B), godz. 10:15,  11:45,  14:00,  16:15,  18:30)
  Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie  (Kino: Helios (A), godz. 10:00)
  Smoleńsk  (Kino: Helios (A), godz. 11:45,  16:45)
  Kamienne pięści  (Kino: Helios (A), godz. 20:00)
  Sługi Boże  (Kino: Helios (A), godz. 11:30,  18:45,  21:00)
  Blair Witch  (Kino: Helios (A), godz. 14:30,  16:30,  19:15,  21:30)
  Bridget Jones 3  (Kino: Helios (A), godz. 10:30,  11:15,  13:30,  14:15,  16:15,  17:15,  19:00,  20:15,  21:45)
  Siedmiu wspaniałych  (Kino: Helios (A), godz. 12:15,  15:30,  18:30,  21:15)
  Sekretne życie zwierzaków domowych  (Kino: Helios (A), godz. 10:15,  11:00,  12:30,  13:15,  14:45,  15:45,  17:00,  18:00)
  Smoleńsk  (Kino: , godz. 11:15,  14:15,  17:15,  20:00)
  Jak zostać kotem  (Kino: , godz. 10:00)
  Mechanik: Konfrontacja  (Kino: , godz. 21:00)
  Blair Witch  (Kino: , godz. 10:15,  14:45,  19:30,  21:45)
  Sługi Boże  (Kino: , godz. 12:30,  17:00,  19:00,  21:30)
  Bridget Jones 3  (Kino: , godz. 10:30,  13:15,  16:00,  18:30,  21:15)
  Siedmiu wspaniałych  (Kino: , godz. 12:00,  15:00,  18:00,  21:00)
  Sekretne życie zwierzaków domowych  (Kino: , godz. 10:00,  11:45,  12:15,  14:00,  14:30,  16:15,  16:45,  18:45)


Konkursy (1):

  Technotalenty


Teatr (3):

  Straszna piątka - BTL  (godz. 09:00)
  Kulki - BTL  (godz. 11:00)
  „Ja j u poli verboju rosła” Teatr Czrevo   (godz. 18:00)


Wydarzenia sportowe (1):

  Biegam bo lubię  (godz. 09:30)


O portalu  |  Prywatność  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama