SOBOTA, 19 kwietnia 2014 FORUM | KINO | OGŁOSZENIA 
  Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Bstok.pl Białystok - Imprezy
  IMPREZY:

      SOBOTA - 19.04.2014

Dyskoteki, Imprezy, Koncerty (15):

  ALIBI OGRZEWA
  Hit and Beat - KONTAKT  (godz. 16:00)
  Muzyka na żywo w 7 Pokus  (godz. 20:00)
  SOBOTY w HEAVEN  (godz. 20:00)
  Dancing w Sali Zamkowej - POD HERBEM  (godz. 20:00)
  LUCKY NIHGT - TOUCH CLUB  (godz. 20:00)
  Saturdance, tylko hity - PROGNOZY  (godz. 20:00)
  Hity Na Czasie w Wall Street Club  (godz. 20:00)
  Muzyczne wieczory w Escapadzie....  (godz. 20:00)
  Crazy Party Mix - TITANIC  (godz. 20:00)
  Potańcówki z Radiem Jard - KLUB ROZRYWKI KRĄG  (godz. 20:00)
  Karaoke - CENTRUM ASTORIA  (godz. 20:30)
  The Sounds of Souls - MESA  (godz. 21:00)
  Dyskoteka - TAWERNA TRZY KORONY  (godz. 21:00)
  Residents Night - M7  (godz. 21:00)


Inne (6):

  Trochę mnie gnębi towarzystwo gołębi - 2 kwietniowe warsztaty dla osób 50+ i nie tylko
  Kazaneckiego pochód radosny /literackie warsztaty edukacyjne
  MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW - kwiecień
  Zostań Agentem Gry Miejskiej - Poznaj Białystok 2014
  Festiwal iluzji
  Warsztaty muzyczne z zespołem Young Folk Crew  (godz. 12:00)


Kino (42):

  Hobbit: Pustkowie Smauga  (Kino: Helios (B), godz. 20:45)
  Wkreceni  (Kino: Helios (B), godz. 21:00)
  Wilk z Wall Street  (Kino: Helios (B), godz. 20:00)
  Jack Strong  (Kino: Helios (B), godz. 18:00)
  Witaj w klubie  (Kino: Helios (B), godz. 17:00)
  Pod Mocnym Aniolem  (Kino: Helios (B), godz. 21:15)
  Facet (nie)potrzebny od zaraz  (Kino: Helios (B), godz. 21:45)
  Robaczki z Zaginionej Doliny  (Kino: Helios (B), godz. 10:15)
  Snowpiercer: Arka przyszłości  (Kino: Helios (B), godz. 12:15,  17:30,  20:30)
  Kochanie, chyba cię zabiłem  (Kino: Helios (B), godz. 20:15,  22:15)
  Droga do zapomnienia  (Kino: Helios (B), godz. 18:45)
  Niezgodna  (Kino: Helios (B), godz. 11:00,  14:00,  19:30)
  Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz  (Kino: Helios (B), godz. 14:00,  15:15)
  Noe: Wybrany przez Boga  (Kino: Helios (B), godz. 10:00)
  Noe: Wybrany przez Boga  (Kino: Helios (B), godz. 17:15)
  Kamienie na szaniec  (Kino: Helios (B), godz. 14:45)
  Muppety: Poza prawem  (Kino: Helios (B), godz. 15:00)
  Pan Peabody i Sherman  (Kino: Helios (B), godz. 09:00,  11:00,  15:30)
  Pan Peabody i Sherman  (Kino: Helios (B), godz. 13:15,  17:45)
  Sarila  (Kino: Helios (B), godz. 11:15,  13:15)
  Gabriel  (Kino: Helios (B), godz. 10:00,  12:00,  16:45)
  Sarila  (Kino: Helios (A), godz. 10:00,  12:00)
  Pan Peabody i Sherman  (Kino: Helios (A), godz. 10:30,  12:45,  15:00,  17:15)
  Kamienie na szaniec  (Kino: Helios (A), godz. 15:15)
  Muppety: Poza prawem  (Kino: Helios (A), godz. 12:00)
  Grand Budapest Hotel  (Kino: Helios (A), godz. 19:30,  21:45)
  Hardkor Disko  (Kino: Helios (A), godz. 14:00)
  Kochanie, chyba cię zabiłem  (Kino: Helios (A), godz. 20:30,  22:30)
  Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz  (Kino: Helios (A), godz. 14:45,  17:30)
  Niebo istnieje... Naprawdę  (Kino: Helios (A), godz. 10:00,  12:15,  14:30,  16:45,  19:00)
  Syn Boży  (Kino: Helios (A), godz. 11:00,  13:45,  18:30)
  Syn Boży  (Kino: Helios (A), godz. 10:00,  13:00,  16:00,  19:00)
  Niezgodna  (Kino: Helios (A), godz. 11:15,  17:00,  20:00)
  Noe: Wybrany przez Boga  (Kino: Helios (A), godz. 10:15,  17:45)
  Hobbit: Pustkowie Smauga  (Kino: Helios (A), godz. 20:15)
  Pod Mocnym Aniolem  (Kino: Helios (A), godz. 21:30)
  Facet (nie)potrzebny od zaraz  (Kino: Helios (A), godz. 16:30)
  Skubani  (Kino: Helios (A), godz. 10:00,  13:15)
  Witaj w klubie  (Kino: Helios (A), godz. 21:15)
  Jack Strong  (Kino: Helios (A), godz. 14:15)
  Wkreceni  (Kino: Helios (A), godz. 21:15)
  Wilk z Wall Street  (Kino: Helios (A), godz. 18:00)


Konkursy (2):

  Konkurs dla grafików na projekt strony internetowej dla SPD - Tęcza
  III AKADEMICKIE MISTRZOSTWA MAKIJAŻU FANTAZYJNEGO - Cztery pory roku


Teatr (1):

  Stworzenia sceniczne - TEATR DRAMATYCZNY  (godz. 18:00)


Wystawy i wernisaże (26):

  Galeria Malarstwa Polskiego - RATUSZ
  Makieta barokowego miasta -MUZEUM HISTORYCZNE
  IKONA. Obraz i słowo - MUZEUM IKON
  Wnętrze chałupy białoruskiej z Grzybowszczyzny Starej - MUZEUM WSI
  Wnętrze chałupy drobnoszlacheckiej z Tymianek-Buci - MUZEUM WSI
  Sochy, stępy, sierpy... czyli o niegdysiejszym gospodarstwie - MUZEUM WSI
  Tradycyjne środki transportu wiejskiego - MUZEUM WSI
  Dolinami rzek - MUZEUM WSI
  O pożytkach z gliny płynących - MUZEUM WSI
  Zdobnictwo architektury drewnianej na Białostocczyźnie - MUZEUM WSI
  W białostockiej kamienicy - MUZEUM HISTORYCZNE
  Białostocki salon artystyczny - MUZEUM HISTORYCZNE
  Dziecięce troski i beztroski. Dziecko w społeczności wiejskiej Podlasia XIX i XX wiek - MUZEUM WSI
  Pszczelarstwo w gospodarstwie wiejskim na Podlasiu - MUZEUM WSI
  Leśna bimbrownia - MUZEUM WSI
  Piwnica Lalek - BTL
  Alfons Karny. OPUS VITAE - MUZEUM RZEŹBY ALFONSA KARNEGO
  Na okrutnej ziemi – losy Polaków zesłanych na Sybir od XVIII w. do 1956 r. - MUZEUM WOJSKA
  Militarne dzieje Podlasia w latach 1939-1956 - MUZEUM WOJSKA
  MIĘDZY DWIEMA WOJNAMI 1914 - 1939
  W szkolnej ławie
  ODZYSKANA HISTORIA. HOTEL RITZ.
  Rafał Bujnowski Zmierzch
  ODDYCHAĆ SUDETAMI
  Kruche dziedzictwo. Kwiaty z bibuły w twórczości Teresy Szuszko
  WSCHODZĄCY BABILON


O portalu  |  Prywatność  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama